Hercegovina Sport

Rukometaši Leotara poraženi u Zavidovićima

Rukometaši trebinjskog Leotara poraženi su  na vrućem gostovanju u Zavidovićima rezultatom 31:29 (12:13) u devetom kolu Premijer lige BiH.

Trebinjski plavo-bijeli su odlično otvorili utakmicu  u oba pravca i u odbrani i u napadu i vodili su  čitavo prvo poluvrijeme.  U 24′ odlaze na +5 kad je rezultat glasio 7:12 za Leotar i trener domaćih traži tajm-aut.

Posle minute odmora ekipa Krivaje nošena fanatičnom publikom i nekim  greškama gostiju  do odlaska na odmor vraćaju se u rezultatsku egal i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 12:13.

Na početku drugog poluvremena domaća ekipa prelazi u vođstvo i održava ga tokom cijelog poluvremena, u pojedinim trenucima odlaze i na plus 4. Na tri minuta do kraja utakmice uspijeva se Leotar vratiti na dva gola zaostatka. Utakmica i završava tom razlikom 31:29.

U narednom kolu Leotar u Trebinju dočekuje ekipu Konjuha.

Izvor: Sport DC