Vijesti

Najveća radost: U Srpskoj rođeno 10 djevojčica i 7 dječaka, u Trebinju djevojčica

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 17 beba – 10 djevojica i sedam dječaka, rečeno je u porodilištima.

Doboju, Prijedoru i Foči rođene su po tri bebe, u Gradišci i Banjaluci po dvije, te u Zvorniku, Bijeljini, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna.

U dobojskom porodilištu rođena je djevojčica i dva dječaka, u Prijedoru i Foči po tri djevojčice, u Gradišci dvije djevojčice, u Banjaluci dva dječaka, u Trebinju djevojčica, a u Zvorniku, Bijeljini i Istočnom Sarajevu po jedan dječak.

Izvor: Srpska Info

BONUS VIDEO

Slični članci

Džudisti Leotara osvojili 12 medalja u Sarajevu

Urednik

U organizaciji KVS „Leotar“ uspješno završen četvrti međunarodni plivački miting „Trebišnjica Cup 2026“

Urednik

Plivački klub „Leotar“ dominantan na „Trebišnjica kupu“ – 70 medalja i pehar za prvo mjesto

Urednik

VK Leotar pružio snažan otpor Torpedu na debitantskom seniorskom prvenstvu BiH

Urednik

KUD „Alat“ Trebinje obilježava 70 godina postojanja i rada

Urednik

Porodica Brčić uz pomoć humanih ljudi i institucija obnavlja stočni fond

Urednik

Dječiji hor „Bubamarac“ napunio salu Kulturnog centra Trebinje

Urednik

U Trebinje stigli mališani sa Kosova i Metohije (VIDEO)

Urednik

Termometri u crvenom: Republiku Srpsku danas očekuje toplotni udar

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više