Hercegovina Vijesti

Trebinjac završio u bolnici, napadnut drugi put za devet mjeseci

Dva nepoznata lica su sinoć u večernjim satima, u naselju Bregovi u centru Trebinja, pretukli Trebinjca Žiku Misitu koji je od zadobijenih povreda završio na Odjeljenju intenzivne njege Bolnice Trebinje.

U Policijskoj upravi Trebinje je potvrđen ovaj napad i saopšteno da su prijavu o napadu zaprimili u 18 časova.

„Napadnuto lice je zbog zadobijenih povreda hospitalizovano u JU Opšta bolnica Trebinje“, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.

Oni navode i to da preduzimaju sve mjere i radnje s ciljem identifikovanja i pronalaska počinilaca, a da je Okružno javno tužilaštvo u Trebinju događaj okvalifikovalo kao krivično djelo Teška tjelesna povreda.

Ovo, međutim, nije prvi napad na Misitu kojega su i prije devet mjeseci ispred njegove kuće u Starom gradu u Trebinju napala nepoznata lica i otela mu veću količinu novca.

 

 

Izvor: Vesna Duka, Nezavisne

BONUS VIDEO

Slični članci

Turistički kompleks „Grad Sunca“ Trebinje zapošljava na više pozicija

Urednik

Džudisti Leotara osvojili 12 medalja u Sarajevu

Urednik

U organizaciji KVS „Leotar“ uspješno završen četvrti međunarodni plivački miting „Trebišnjica Cup 2026“

Urednik

Plivački klub „Leotar“ dominantan na „Trebišnjica kupu“ – 70 medalja i pehar za prvo mjesto

Urednik

VK Leotar pružio snažan otpor Torpedu na debitantskom seniorskom prvenstvu BiH

Urednik

KUD „Alat“ Trebinje obilježava 70 godina postojanja i rada

Urednik

Porodica Brčić uz pomoć humanih ljudi i institucija obnavlja stočni fond

Urednik

Dječiji hor „Bubamarac“ napunio salu Kulturnog centra Trebinje

Urednik

Najveća radost: U Srpskoj rođeno 10 djevojčica i 7 dječaka, u Trebinju djevojčica

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više