Tromeđa Vijesti

Dubrovnik: Srebreno će do iduće godine imati uređenu plažu

Prošle nedjelje izdana je građevinska dozvola za rekonstrukciju Čeških banja u Srebrenom. Inače, riječ je o godinama zapuštenom kupalištu koje se do iduće sezone planira urediti s mnoštvom pratećih sadržaja.

U skladu s tom informacijom investitor je najavio kako će do kraja započeti radovi na rekonstrukciji ove građevine u Župi dubrovačkoj. 

„Kako je predviđeno projektom, radovi obuhvaćaju plažni objekat pri čemu se zadržavaju karakteristične konstruktivne, oblikovne i arhitektonske pojedinosti građevine. Urediće se i plaža. Kako je planirano, novouređeni objekat će biti spreman za turističku sezonu 2023. godine“, najavili su iz Adris grupe d.d. koji su inače većinski vlasnici hotela Sheraton u Župi dubrovačkoj.

 

 

 

Izvor: Dubrovački dnevnik

BONUS VIDEO

Slični članci

„Priroda senzibiliteta“ Biljane Gavranović u Kulturnom centru Trebinje

Urednik

U Bileći promovisana knjiga Mihajla Vujovića (VIDEO)

Urednik

Luštica Bay predstavlja razvojnu viziju integrisanog primorskog grada na konferenciji „Trebinje 2026 – Gradimo region“

Urednik

Trebinje: Promovisana knjiga „/geo/ politička svjedočenja“, autora Mihajla Vujovića

Urednik

U Srpskoj rođene 24 bebe: U Nevesinju dva d‌ječaka, a u Trebinju d‌jevojčica

Urednik

Velika nagradna igra Supernove: Osvojite PS5, televizor i mnoge druge nagrade

Urednik

Najava: Projekcija dokumentarnog filma “Ratni hirurg”

Urednik

Lučić: Realno očekivati ukidanje rominga sa EU do kraja godine ili početkom 2027.

Urednik

Šest decenija darivanja krvi u Trebinju

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više