Hercegovina

Epilog drame u Trebinju, maloljetnik prijetio pokoljem u srednjoj školi

Policijski službenici PU Trebinje, danas su Republičkom javnom tužilaštvu predali maloljetno lice iz Bileće koje se sumnjiči da je počinilo Krivično djelo „Terorizam“.

Prema našim saznanjima, maloljetnik je putem društvenih mreža prijetio pokoljem u jednoj srednjoj školi.

– Policijski službenici došli su do operativnih saznanja da je jedno ili više lica, priprema teroristički akt na jednu srednju školu u Trebinju. Odmah po saznanju, obaviješteno je posebno Odjeljenje za suzbijanje korupcije, organizovanog kriminaliteta i najtežeg oblika privrednog kriminaliteta pod čijim nadzorom su provedene određene istražne radnje. Radnje koje su provedene dovele su nas do lica iz Bileće za koje se sumnjiči da je počinilo navedeno krivično djelo – rekao je načelnik PU Trebinje, Siniša Laketa.

Laketa je naveo da je lice lišeno slobode sinoć u 19 časova i predato je u dalje postupanje nadređenom tužilaštvu.

Izvor: ATV

BONUS VIDEO

Slični članci

GKUD „Vladimir Gaćinović“ Bileća kreće put Varne – sva mjesta popunjena

Urednik

Turistički kompleks „Grad Sunca“ Trebinje zapošljava na više pozicija

Urednik

KUD „Alat“ Trebinje obilježava 70 godina postojanja i rada

Urednik

OFK Alfa ispisala istoriju: Evropski trofej stiže u Trebinje, generacija 2015 osvojila turnir u Beču

Urednik

Milan Gromilić u „Mojih 50“ na Padrino radiju

Urednik

Počinje ljeto, danas najduži dan u godini

Urednik

Filozofski simpozijum u Trebinju: Odvojiti medije od državne uprave

Urednik

Redovni godišnji remont u RiTe Gacko trajaće 50 dana i koštaće 10 miliona KM

Urednik

Bilećki Sajam privrede okupio privrednike i preduzetnike iz regiona (VIDEO)

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više