Vijesti

Policija započela saobraćajnu akciju pješak – vozač

TREBINJE – Policijska uprava Trebinje je započela akciju koja će trajati do četvrtka i obuhvatiće pojačane kontrole u saobraćaju, sa akcentom na kontrolu poštovanja odnosa vozač – pješak, saopšteno je u ovoj upravi.

Policijska uprava Trebinje je u 2024. godini evidentirala osam saobraćajnih nezgoda u kojima je pet pješaka lakše i troje teže povrijeđeno, dok je dvoje djece pješaka zadobilo lakše tjelesne povrede.

U Policijskoj upravi Trebinje podsjećaju i da je u toku preventivna kampanja „Budi vidljiv, ne budi figura“ koju Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske realizuje zajedno sa Auto-moto savezom Republike Srpske, a čiji je cilj povećanje nivoa bezbjednosti pješaka u saobraćaju.

Izvor: Nezavisne

BONUS VIDEO

Slični članci

Džudisti Leotara osvojili 12 medalja u Sarajevu

Urednik

U organizaciji KVS „Leotar“ uspješno završen četvrti međunarodni plivački miting „Trebišnjica Cup 2026“

Urednik

Plivački klub „Leotar“ dominantan na „Trebišnjica kupu“ – 70 medalja i pehar za prvo mjesto

Urednik

VK Leotar pružio snažan otpor Torpedu na debitantskom seniorskom prvenstvu BiH

Urednik

KUD „Alat“ Trebinje obilježava 70 godina postojanja i rada

Urednik

Porodica Brčić uz pomoć humanih ljudi i institucija obnavlja stočni fond

Urednik

Dječiji hor „Bubamarac“ napunio salu Kulturnog centra Trebinje

Urednik

Najveća radost: U Srpskoj rođeno 10 djevojčica i 7 dječaka, u Trebinju djevojčica

Urednik

U Trebinje stigli mališani sa Kosova i Metohije (VIDEO)

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više