Vijesti

Srpska bogatija za 25 beba: U Trebinju dva dječaka

 U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba, 14 djevojčica i 11 dječaka.

U porodilištu Banjaluka rođeno je 11 beba, u Doboju tri, u Gradišci, Zvorniku, Trebinju i Foči po dvije dvije, a po jedna beba u Istočnom Sarajevu, Bijeljini i Prijedoru, rečeno je Srni u porodilištima.

Osam djevojčica i tri dječaka rođeno je u Banjaluci, u Doboju dva dječaka i jedna djevojčica, u Gradišci i Zvorniku po jedna djevojčica i dječak, u Foči dvije djevojčice, u Trebinju dva dječaka, u Prijedoru jedna djevojčica, a po jedan dječak u Bijeljini i Istočnom Sarajevu.

U porodilištu u Nevesinju nije bilo poroda u protekla 24 časa.

Izvor: Glas Srpske

BONUS VIDEO

Slični članci

Džudisti Leotara osvojili 12 medalja u Sarajevu

Urednik

U organizaciji KVS „Leotar“ uspješno završen četvrti međunarodni plivački miting „Trebišnjica Cup 2026“

Urednik

Plivački klub „Leotar“ dominantan na „Trebišnjica kupu“ – 70 medalja i pehar za prvo mjesto

Urednik

VK Leotar pružio snažan otpor Torpedu na debitantskom seniorskom prvenstvu BiH

Urednik

KUD „Alat“ Trebinje obilježava 70 godina postojanja i rada

Urednik

Porodica Brčić uz pomoć humanih ljudi i institucija obnavlja stočni fond

Urednik

Dječiji hor „Bubamarac“ napunio salu Kulturnog centra Trebinje

Urednik

Najveća radost: U Srpskoj rođeno 10 djevojčica i 7 dječaka, u Trebinju djevojčica

Urednik

U Trebinje stigli mališani sa Kosova i Metohije (VIDEO)

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više