Vijesti

Rode su bile vrijedne: Rođeno 19 beba u Srpskoj, u Trebinju dva dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, 11 djevojčica i osam dječaka, rečeno je u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, potom u Gradišci tri, u Foči, Trebinju, Nevesinju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Zvorniku, Bijeljini i Prijedoru po jedna.

u Banjaluci su rođene četiri djevojčice i jedan dječak, u Gradišci dvije djevojčice i dječak, u Foči i Nevesinju po jedna djevojčica i jedan dječak, Istočnom Sarajevu dvije djevojčice, u Trebinju dva dječaka, u Prijedoru djevojčica, a u Zvorniku i Bijeljini po jedan dječak.

Izvor: ATV

BONUS VIDEO

Slični članci

Najava: Konferencija beba 2026 u Trebinju

Urednik

Јavno preduzeće „Komus“ Bileća dobilo novo komunalno vozilo (VIDEO)

Urednik

Bileća: Obilježavanje Vidovdana – krsne slave Trećeg pješadijskog puka OS BiH i VRS

Urednik

Tropske noći stižu u Srpsku, biće i do 39 stepeni

Urednik

Za jedan dan rođeno18 beba u Srpskoj: U Trebinju dva dječaka

Urednik

Izdaje se dvosoban namješten stan u naselju Police

Urednik

Gacko: Mladi talenti i profesori zajedno obilježili Svjetski dan muzike

Urednik

Vukašin Đurić pozvan na pripreme reprezentacije Srbije za Svjetsko prvenstvo

Urednik

Novi život bivšeg Doma izviđača: Bileća dobija Kulturni centar „9. januar“ (VIDEO)

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više