Vijesti

Rode su bile vrijedne: Rođeno 19 beba u Srpskoj, u Trebinju dva dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, 11 djevojčica i osam dječaka, rečeno je u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, potom u Gradišci tri, u Foči, Trebinju, Nevesinju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Zvorniku, Bijeljini i Prijedoru po jedna.

u Banjaluci su rođene četiri djevojčice i jedan dječak, u Gradišci dvije djevojčice i dječak, u Foči i Nevesinju po jedna djevojčica i jedan dječak, Istočnom Sarajevu dvije djevojčice, u Trebinju dva dječaka, u Prijedoru djevojčica, a u Zvorniku i Bijeljini po jedan dječak.

Izvor: ATV

BONUS VIDEO

Slični članci

Prodaje se stan 55,76 m² u naselju Luč

Urednik

Projekat „Điro di ćiro“ donosi novi turistički zamah Trebinju

Urednik

AstraZeneca – Inovacija koja traje – CIM FORUM 2026

Urednik

„Trebinje 2026 – Gradimo region“ – Regionalno povezivanje ključ za buduće projekte

Urednik

Ovo je najbolji način kako da gledate Mundijal

Urednik

Slobodan Mirković među najboljim poznavaocima srpskog jezika

Urednik

Vlada Srpske i Trebinje obezbijedili sredstva za potpuni završetak zgrade za raseljena lica

Urednik

Bilećko jezero – mjesto gdje rastu kapitalni ulovi

Urednik

Žena hrabrost: Trebinjka rođena bez ruke vjerom prevladala sve tjelesne nedostatke (VIDEO)

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više