Studenti Arhitektonsko-građevinsko-geodetskog fakulteta u studijskoj posjeti Bileći.
Studenti Arhitektonsko – građevinsko – geodetskog fakulteta iz Banjaluke prvi put borave u studijskoj posjeti Bileći. Obišli su više istorijskih građevina, fotografisali ih i analizirali...
