Vijesti

Rode su bile vrijedne: Rođeno 19 beba u Srpskoj, u Trebinju dva dječaka

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, 11 djevojčica i osam dječaka, rečeno je u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci – pet, potom u Gradišci tri, u Foči, Trebinju, Nevesinju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Zvorniku, Bijeljini i Prijedoru po jedna.

u Banjaluci su rođene četiri djevojčice i jedan dječak, u Gradišci dvije djevojčice i dječak, u Foči i Nevesinju po jedna djevojčica i jedan dječak, Istočnom Sarajevu dvije djevojčice, u Trebinju dva dječaka, u Prijedoru djevojčica, a u Zvorniku i Bijeljini po jedan dječak.

Izvor: ATV

BONUS VIDEO

Slični članci

Džudo klub Leotar: 105 novih učeničkih pojaseva nakon uspješnog polaganja

Urednik

Trebinje obnavlja Vidovdansku litiju: Pomen za žrtve Prvog svjetskog rata nakon više od vijeka (VIDEO)

Urednik

U Srpskoj u protekla 24 časa rođeno 26 beba: Trebinje bogatije za djevojčicu

Urednik

Najava: Konferencija beba 2026 u Trebinju

Urednik

Јavno preduzeće „Komus“ Bileća dobilo novo komunalno vozilo (VIDEO)

Urednik

Bileća: Obilježavanje Vidovdana – krsne slave Trećeg pješadijskog puka OS BiH i VRS

Urednik

Tropske noći stižu u Srpsku, biće i do 39 stepeni

Urednik

Za jedan dan rođeno18 beba u Srpskoj: U Trebinju dva dječaka

Urednik

Izdaje se dvosoban namješten stan u naselju Police

Urednik

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više