Hercegovina Sport

Mladi džudisti Leotara proteklog vikenda nastupili u Banjaluci

Proteklog vikenda je u Banja Luci održano Prvenstvo Republike Srpske u džudou za juniore i starije pionire na kome je nastupilo preko 300 takmičara iz Republike Srpske.
Takmičari Džudo kluba „Leotara“ osvojili su ukupno sedam medalja, tri medalje za juniore i četri medalje za starije pionire.
Medalje za juniore osvojili su Vidak Maljević (zlato), te Jovan Aleksić i Miloš Živak (bronza).
Medalje za starije pionire osvojili su Ivan Marinović Ot i Matija Soraić (srebro), kao i Jana Runjevac i Nikola Kokot (bronza).