Zmije se primakle kućama, uhvaćene na hvataljku
Radnici Javne ustanove „Ekologija i bezbjednost“ Trebinje su u maju, ispred i u objektima u prigradskim naseljima, uhvatili i na bezbjedan način uklonili tri zmije....
Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete sa ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvati Pročitaj više
